Едуардо Камавинга няма никакво намерение да напуска Реал Мадрид това лято, въпреки нарастващото напрежение около името му и критиките от страна на феновете.
Френският полузащитник се превърна в една от най-обсъжданите фигури в испанската столица през последните дни, и то по негативни причини. В реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Байерн Мюнхен той получи два бързи жълти картона, които промениха хода на мача.
С човек повече германците успяха да натиснат и да стигнат до късни голове, с които елиминираха „кралския клуб“ от турнира. Голяма част от привържениците на Реал насочиха вината именно към Камавинга, като се появиха и призиви той да бъде продаден още това лято.
Въпреки това, според информация на “Marca”, самият играч няма никакво намерение да се предава или да напуска клуба. Напротив, Камавинга е решен да се бори за мястото си и да докаже стойността си на „Сантиаго Бернабеу“.
Интерес към него не липсва, но на този етап изглежда, че раздяла с Реал Мадрид не влиза в плановете на французина.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.